FIFA 21 PC

Piłka wraca w EA SPORTS™ FIFA 21 z nowymi sposobami na wspólną grę i odnoszenie jeszcze wspanialszych zwycięstw na ulicy i stadionie.

179.99 PLN


PLATFORMA: ORGIN  
Data wydania: 2020-10-09
Wydawca: Electronic Arts
Developer: Electronic Arts
Wersja językowa:
ANGIELSKI / POLSKI

Informacje o grze

Co to jest FIFA?Rozgrywaj mecze na całym świecie z ponad siedemnastoma tysiącami piłkarzy, przeszło siedmioma setkami zespołu, ponad dziewięćdziesięcioma stadionami i przeszło trzydziestoma ligami z różnych kontynentów.


TRYBY GRY
  • VOLTA FOOTBALL – dostępna po raz pierwszy na platformie Steam gra FIFA 21 prezentuje VOLTA FOOTBALL, gdzie piłka wraca do korzeni. Poczuj ducha ulicy wspólnie ze znajomymi, stwórz własną postać, ubierz ją w najmodniejsze ubrania i popisz się swoim stylem na ponad dwudziestu rozsianych po całym świecie boiskach w różnych formatach meczów kilkuosobowych drużyn. W tym roku dodaliśmy SKŁADY VOLTA, aby piłka uliczna stała się bardziej społecznościowa. W tym trybie możesz połączyć siły z maksymalnie trójką znajomych lub innymi miłośnikami VOLTA FOOTBALL.

  • FIFA Ultimate Team (FUT) – Dołącz do najpopularniejszego trybu gry w serii FIFA, w którym możesz zbudować zespół swoich marzeń z dawnych i współczesnych gwiazd. W tym roku po raz pierwszy można zagrać w FUT we współpracy ze znajomym i wspólnie walczyć online o nagrody. Możecie grać razem w Division Rivals i Squad Battles, aby zdobywać punkty do tygodniowych rankingów i wspólnie wykonywać nowe cele współpracy, dzięki którym wygrana na boisku nie pozostanie jedyną nagrodą. Wybierz dekoracje, kolor krzesełek i brzmienie swojego wymarzonego stadionu. Wypełnij trybuny, przebieraj w fantastycznych TIFO i rozwijaj swoją twierdzę w drodze na światową scenę.

  • Tryb kariery– Zarządzaj każdą chwilą w trybie kariery FIFA 21 dzięki rozbudowanym meczom, transferom i treningowi. Zarządzaj swoim zespołem w licencjonowanych najlepszych rozgrywkach z całego świata – w tym UEFA Champions League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, LaLiga Santander czy Bundesliga – i poprowadź drużynę na szczyt.

  • Własne zasady – Własne zasady wracają w FIFA 21. Zamysł jest prosty: możesz rozgrywać mecze na innych zasadach, a nawet bez żadnych reguł. To daje możliwość odprężenia się przy niezobowiązującej zabawie między ważniejszymi meczami. To również dobry sposób na wprowadzenie znajomych i nowych graczy do FIFA 21, ponieważ pozwala poznawać ten piękny sport w luźnej atmosferze. Dzięki dużemu wyborowi ciekawych trybów gry, takich jak przetrwanie czy brak zasad, każdy zawsze znajdzie coś dla siebie.
Kiedy grasz w FIFA 21 na platformie Steam, możesz użyć kontrolera dla konsoli Xbox lub DUALSHOCK 4 i grać tak, jak lubisz.


Ta gra zawiera opcjonalne zakupy wirtualnej waluty, którą można wykorzystać do uzyskania losowo wybranych, wirtualnych elementów w grze.

Trailer Video

Wymagania Systemowe

Minimalne:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10 - 64-Bit
  • Procesor: Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz or AMD Athlon X4 880K @4GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 2GB or AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Miejsce na dysku: 50 GB dostępnej przestrzeni

Aktywacja klucza

Aktywuj w Origin:  
Pobierz i zainstaluj klienta Origin na swoim komputerze
( https://www.origin.com/usa/en-us/store/download ), a następnie zarejestruj się i zaloguj.
Znajdź swój klucz Origin w przesłanym od nas mailu skopiuj go oraz wklej w aplikacji steam.
Otwórz klienta Origin, kliknij sekcję „Moje konto”, a następnie zakładkę „Zrealizuj kod produktu”.

Twoja nowa gra jest teraz aktywowana i gotowa do pobrania. Znajdziesz ją w bibliotece!
Dodatkowe wsparcie dla klienta Origin można znaleźć tutaj: https://help.ea.com/en/origin/origin/