MARVEL'S AVENGERS PC

Zbierz drużynę Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi, wyzwól swoją moc i spełnij bohaterskie marzenia.

179.99 PLN


PLATFORMA: STEAM  
Data wydania: 2020-09-04
Wydawca: Square Enix
Developer: Crystal Dynamics
Wersja językowa:
ANGIELSKI / POLSKI

Informacje o grze

Dostęp do internetu wymagany do gry w trybie wieloosobowym oraz do pobierania zawartości popremierowej. Darmowe konto członkowskie Square Enix wymagane wyłącznie do gry w trybie wieloosobowym.

Zbierz drużynę Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi, wyzwól swoją moc i spełnij bohaterskie marzenia.

Marvel’s Avengers to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji o epickim rozmachu, która łączy filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego gracza lub wielu graczy w kooperacji*. Stwórzcie drużynę składającą się z maksymalnie czterech graczy, opanujcie nadzwyczajne zdolności, spersonalizujcie rosnące zastępy bohaterów i obrońcie Ziemię przed narastającymi zagrożeniami.


Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor otwierają nową, zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco. Uroczystości kończą się tragicznie, gdy nieznany wróg doprowadza do katastrofalnego wypadku i gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Zdeterminowana, młoda kobieta imieniem Kamala Khan postanawia na nowo zjednoczyć i odbudować Avengersów, by powstrzymać tajemniczą organizację o nazwie AIM.

Epicką przygodę Marvel’s Avengers będzie można kontynuować dzięki nowym bohaterom i nowym wątkom fabularnym, które będą regularnie dodawane do gry, aby zapewniać niezwykłe doświadczenia w uniwersum Avengers.


 • Ukończ kampanię dla jednego gracza, by odbudować ekipę bohaterów i przywrócić im moce; następnie walcz z AIM w pojedynkę lub wspólnie ze znajomymi online.
 • Odblokuj potężne umiejętności i nowe wyposażenie dla każdego z Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi, by móc wybierać opcje zgodnie ze swoim stylem gry.
 • Personalizuj tych kultowych bohaterów dzięki klasycznym, ulubionym i zupełnie nowym strojom inspirowanym ponad 80-letnią historią Marvela.
 • Elastyczny system walki, dynamiczne skalowanie poziomu trudności, a także możliwość personalizowania sprzętu i umiejętności zapewnią wyjątkowy styl gry każdemu bohaterowi.


 • Wykorzystując odzyskany helicarrier jako bazę operacyjną, gracze mogą wyruszać na misje bohaterskie (dla jednego gracza) i misje Strefy wojny (dla jednego gracza lub w trybie współpracy) rozsiane po całym świecie.
 • Połącz siły z maksymalnie trzema innymi graczami online, by bronić Ziemi przed rosnącymi zagrożeniami, którym stawić czoła mogą tylko Avengersi.
 • Historia będzie rozwijać się na przestrzeni kilku lat, a nowi superbohaterowie oraz nowe regiony będą trafiać do gry bez żadnych dodatkowych opłat.

*Do rozegrania kampanii dla jednego gracza wymagane jest jednorazowe połączenie z internetem; dostęp do internetu wymagany do gry w trybie wieloosobowym oraz do pobierania zawartości popremierowej. Wymagane darmowe konto członkowskie Square Enix.

Trailer Video

Wymagania Systemowe

Minimalne:

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 • Procesor: i3-4160 or AMD equivalent
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: NVIDIA GTX 950 / AMD 270 (min 2GB video ram)
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 75 GB dostępnej przestrzeni

Aktywacja klucza

Aktywuj przez Steam:  
Pobierz i zainstaluj klienta Steam na swoim komputerze.
( https://steamcdn-a.akamaihd.net/client/installer/SteamSetup.exe )
Otwórz klienta Steam, zaloguj się i znajdź kartę Gry w górnym menu.
Kliknij to, a następnie wybierz „Aktywuj produkt na Steamie…”Znajdź swój klucz Steam w przesłanym od nas mailu skopiuj go oraz wklej w aplikacji steam.


Twoja gra jest teraz widoczna na karcie „Biblioteka” i jest dostępna do pobrania / zainstalowania, gdy będziesz gotowy.
Dodatkowe wsparcie dla klienta Steam można znaleźć tutaj: https://help.steampowered.com/en/wizard/HelpWithSteam