THE SIMS 4 - STANDARD EDITION PC/MAC

Poczuj moc tworzenia i kontrolowania własnych postaci w wirtualnym świecie, w którym nie ma ograniczeń. Doświadczaj wolności w zabawie, rządź i pogrywaj z życiem!

25.99 PLN


PLATFORMA: ORGIN  
Data wydania: 2014-09-03
Wydawca: Electronic Arts
Developer: Maxis
Wersja językowa:
ANGIELSKI / POLSKI

"Puść wodze wyobraźni i stwórz wyjątkowy świat Simów. Odkrywaj bogactwo opcji i dostosowuj najdrobniejsze szczegóły dotyczące Simów, ich domów i nie tylko. Wybierz wygląd, zachowanie i ubiór Simów. Określ, jak będą spędzać codzienne życie. Projektuj i buduj wyjątkowe domy dla każdej z rodzin, a potem wyposażaj je, dodając ulubione meble i dekoracje. Odwiedzaj różnorodne otoczenia, w których możesz poznawać innych Simów i ich historie. Odkrywaj piękne lokacje z niepowtarzalnym klimatem i funduj Simom spontaniczne przygody. Przeżywaj razem z nimi radości i smutki codzienności i rozgrywaj realistyczne lub kompletnie zakręcone scenariusze. Opowiadaj historie Simów tak, jak chcesz, buduj ich związki, rozwijaj kariery, wypełniaj życiowe aspiracje i zanurz się w świecie tej wyjątkowej gry, w której możliwości są naprawdę nieograniczone.

 • Twórz wyjątkowych Simów – Korzystaj z różnorodności dostępnych Simów i kształtuj ich wygląd, dynamiczną osobowość i życiowe aspiracje. Rozbudowane narzędzia do personalizacji pozwolą Ci wcielić w życie najbardziej zakręcone pomysły. Stwórz siebie, swoich przyjaciół, ulubione gwiazdy lub wymyślone postacie. Zmieniaj strój Simów w zależności od nastroju. Nadaj ich życiu cel i głębię dzięki ciekawym cechom i wielkim ambicjom.
 • Zbuduj idealny dom – W trybie budowania zaprojektujesz dla swoich Simów idealne domy. Stwórz dom marzeń – rozplanuj pomieszczenia, wybierz meble i dostosuj ukształtowanie terenu. Możesz też dodać basen, piwnicę czy ogród. Nie podoba Ci się Twoje dzieło? Wyburz istniejący dom i bez wysiłku zbuduj na jego miejscu nowy.
 • Odkrywaj niezwykłe światy – Twoi Simowie mogą odwiedzać nowe społeczności, aby poszerzać krąg znajomych, oraz spotykać się z przyjaciółmi i wyprawiać niezapomniane przyjęcia.
 • Pogrywaj z życiem – To od Twoich wyborów zależy, jak będzie wyglądało życie Twoich Simów od momentu narodzin aż po dorosłość. Rozwijaj ich umiejętności, realizuj hobby, pomóż im odnaleźć życiowe powołanie, twórz nowe rodziny i wiele więcej.
 • Poznaj społeczność kreatywnych twórców – Szukaj nowych inspiracji w Galerii, dzięki której możesz dodawać do swojej gry zawartość tworzoną przez sieć graczy lub udostępniać światu własne dzieła. Pobieraj ulubionych Simów, gotowe domy i pokoje, dodawaj je do ulubionych i zostawiaj komentarze. Dołącz do wspólnej zabawy!"
Twórz sprytnych Simów o wyjątkowym wyglądzie, osobowości i stylu w Demo Stwórz Sima w grze The Sims™ 4 .

Trailer Video

Wymagania Systemowe

Minimalne:

 • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
 • System operacyjny: 64 Bit Required. Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
 • Procesor: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
 • DirectX: Wersja 9.0
 • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
 • Miejsce na dysku: 17 GB dostępnej przestrzeni

Aktywacja klucza

Aktywuj w Origin:  
Pobierz i zainstaluj klienta Origin na swoim komputerze
( https://www.origin.com/usa/en-us/store/download ), a następnie zarejestruj się i zaloguj.
Znajdź swój klucz Origin w przesłanym od nas mailu skopiuj go oraz wklej w aplikacji steam.
Otwórz klienta Origin, kliknij sekcję „Moje konto”, a następnie zakładkę „Zrealizuj kod produktu”.

Twoja nowa gra jest teraz aktywowana i gotowa do pobrania. Znajdziesz ją w bibliotece!
Dodatkowe wsparcie dla klienta Origin można znaleźć tutaj: https://help.ea.com/en/origin/origin/