ASSASSIN'S CREED VALHALLA PC

Assassin’s Creed Valhalla – przygodowa gra akcji produkowana przez kanadyjskie studio Ubisoft Montréal. Będzie to dwunasta część serii Assassin’s Creed, jej poprzedniczką jest Assassin’s Creed Odyssey. Akcja gry dzieje się około roku 900 n.e. w średniowiecznej Anglii.

259.99 PLN


PLATFORMA: UPLAY  
Data wydania: 2020-11-10
Wydawca: UBISOFT
Developer: UBISOFT
Wersja językowa:
ANGIELSKI / POLSKI

Godnych ogrania tytułów z nordycką otoczką było już co najmniej kilka z God of War i Hellblade: Senua's Sacrifice na czele, czy też z pociesznym, przygodówkowym Röki na dalszym planie. Trzeba przyznać, że gry te umiejętnie zaostrzyły apetyt na tego typu tematykę, dlatego też na nową odsłonę Assassin’s Creed czekają nie tylko dotychczasowi, najwierniejsi fani serii, ale też miłośnicy klimatów wikińskich. Na tydzień przez premierą gry (10 listopada 2020), Ubisoft opublikował nowy zwiastun zapoznający graczy z podstawami mitologi nordyckiej, pokazując przy tym kilka nieujawnionych dotąd ujęć z gry. Narrator w materiale przybliża też okres, w jakim rozgrywa się fabuła. Mamy więc do czynienia z czasami, gdy do pogańskiej dotąd Europy wdziera się pomału Chrześcijaństwo.

Trailer Video

Wymagania Systemowe

Windows 10 64-bit. procesor: Ryzen 3 1200 - 3.1 Ghz / i5 4460 - 3.2 Ghz. 8 GB RAM. karta graficzna: AMD R9 380 4GB / GeForce GTX 960 4GB. 50 GB wolnego miejsca na dysku.

Aktywacja klucza

UPLAY