Ogólne

1. Obsługa naszego sklepu dołoży wszelkich starań, aby kupujący był zadowolony z dokonanego zakupu.
2. W przypadku wszelkich problemów należy kontaktować się przez formularz kontaktowy na naszej stronie (zakładka Kontakt).
3. Korzystając z jakiejkolwiek usługi dostępnej w naszym sklepie, zaznaczasz okienko z oświadczeniem, iż rozumiesz i akceptujesz niniejszy regulamin.

Zamówienia

4. Towary oferowane na factorygame.net należy zamawiać za pomocą formularza z koszykiem zakupów umieszczonego na stronie www.
5. Wypełnienie i przesłanie przez Klienta formularza zamówienia stanowi złożenie factorygame.net oferty zakupu w rozumieniu prawa kodeksu cywilnego.
6. Wszystkie klucze oferowane w sklepie są oryginalne i pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów w Europie i USA.
7. Korzystać ze sklepu może tylko i wyłącznie właściciel konta lub karty kredytowej, której używa do płatności.
8. Nie rozpatrujemy źle złożonych zamówień lub zamówień od klientów którzy nie podali swoich pełnych danych osobowych. Takie zamowienia będą anulowane.
9. Zamówienia poprzez sklep internetowy można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
10. W przypadku gdy kod nie zostanie odebrany przez kupującego w ciągu 48h od zaksięgowania pieniędzy w systemie, wysyłamy przypomnienie na maila podanego podczas zakupu kodu.
11. Firmą odpowiedzialną za odbieranie i księgowanie płatności jest Dotpay S.A., ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków. W razie jakichkolwiek opóźnień, kupujący powinien składać reklamację bezpośrednio do wymienionej firmy dołączając do e-maila (lub faxu) potwierdzenie przelewu. W wyjątkowych sytuacjach niezależnych od obsługi sklepu płatność dokonywana przez system Dotpay może zostać skierowana przez ten system do dodatkowej weryfikacji. W takiej sytuacji realizacja zamówienia zostaje wstrzymana do momentu potwierdzenia pozytywnej weryfikacji przez obsługę systemu Dotpay.
12. Informacje podane w opisie sposobu płatności pochodzą z oficjalnych danych jakie zostały nam przedstawione. Sklep factorygame.net nie ma wpływu na czas księgowania płatności.
13. Ceny wszystkich towarów oferowanych w sklepie są podane w złotych polskich oraz Punktach Rabatowych.
14. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
15. Zamówienie realizowane jest automatycznie poprzez system zarządzający, natychmiast po odnotowaniu wpłaty. Kody do gier wysyłane są drogą elektroniczną na adres e-mail. Nie pobieramy żadnych kosztów za wysyłkę towaru.
16. Z zakupionego towaru w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy kupna-sprzedaży) w ciągu 14 dni od dnia złożenia zamówienia bez podania przyczyny. Można tego dokonać tylko i wyłącznie przed dokonaniem opłaty za zamówienie.
17. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia lub zmiany cen nasz pracownik niezwłocznie skontaktuje się z kupującym i powiadomi o tym fakcie.
18. Otrzymany kod należy aktywować w ciągu 3 miesięcy od otrzymania zrealizowanego zamówienia.


Reklamacje i zwroty

22. Wszystkie reklamacje rozpatrujemy w czasie 72 godzin, prosimy o przesłanie numeru zamówienia, otrzymanej wiadomości i klucza do gry lub programu przez formularz na stronie factorygame.net/reklamacje/new
23. Obsługa sklepu ma prawo poprosić o dane dostępowe do konta platformy cyfrowej dystrybucji lub o zdalny dostęp przez Teamviewer w przypadku skomplikowanych problemów lub niemożliwości zweryfikowania ich bez dostępu do komputera kupującego.
24. Problemy sprzętowe uniemożliwiające korzystanie z gry oraz błędy znajdujące się w grze nie są podstawą reklamacji i zwrotu. Zmiany w grach po jej wydaniu (takie jak dodanie opcji lub ich usunięcie) są niezależne od nas i wszelkie problemy z tym związane należy zgłaszać producentowi gry lub wsparciu platformy, na której gra została aktywowana. Opisy sprzedawanych produktów, wymagania sprzetowe, dostępne języki, itp, są dostarczane przez producentów lub wydawców i nie odpowiadamy za ich zgodność z rzeczywistym stanem gry.
25. Sklep factorygame.net nie ponosi odpowiedzialności za awarie banków, ich przerwy techniczne, indywidualne ustawienia na koncie internetowym, czy inne opóźnienia które nie wynikają z naszego systemu.
26. Aktywowane, zablokowane, unieważnione klucze nie podlegają zwrotom.
27. Warunkiem otrzymania zwrotu jest nieodebranie klucza (w zakładce „Odbierz Klucz”). Jeśli zostanie on wydany przez system lub email, kupujący nie będzie mógł otrzymać zwrotu.
28. Na podstawie art. 38 pkt 9 i 13 ustawy 27 z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) , prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
a. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
b. dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Wobec powyższego odstąpienie od umowy nie jest możliwe m.in. po pobraniu przez Użytkownika kodu aktywacyjnego. Zamawiając kod aktywacyjny Użytkownik wyraża zgodę na spełnienie świadczenia (wysłanie przez Sklep kodu) przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Inne

29. Kupując jakikolwiek klucz w obrębie sklepu factorygame.net automatycznie wyrażasz zgodę na otrzymywanie na adres e-mail newslettera sklepu z informacjami o zmianach, nowych produktach, promocjach etc. By wypisać się z newslettera wystarczy kliknąć link w wiadomości newslettera.
30. Użytkowników posiadających konta pocztowe na serwerach takich serwisów jak Onet, Interia, WP, Gmail i o2 prosimy o wyrozumiałość, ponieważ ze względu na dużą ilość zamówień niekiedy nasze wiadomości trafiają do folderu Spam. W przypadku braku wiadomości z kluczem po zarejestrowaniu płatności prosimy o kontakt przed wystawieniem pochopnego komentarza.
31. Na wszystkie tytuły z naszego sklepu udzielamy gwarancji na okres 3 miesięcy (wyjątkiem są sytuacje, kiedy inny okres gwarancji jest podany w opisie produktu).
32. Newsy publikowane na stronie są wiążące w równym stopniu jak regulamin.
33. Wszelkie dane osobowe podawane przez Klienta są poufne i w żaden sposób nie będą udostępniane ani sprzedawane innym firmom ani osobom prywatnym.
34. Dane adresowe firmy znajdują się pod Regulaminem. Nasza firma zarejestrowana jest w USA. Nie wystawiamy faktur VAT, wystawiamy faktury, które mogą być księgowane w koszty do kwoty 150 Euro z państw trzecich w Unii Europejskiej. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w tej sprawie.
35. Polityka prywatności umieszczona na stronie factorygame.net/site/item/id/3 jest integralną częścią niniejszego Regulaminu.


Płatności

36. Płatności obsługiwane są przez firme Dotpay, który istnieje na rynku od 2000 roku (do 2008 roku pod nazwą AllPay), jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet. Kilkanaście lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na dziesiątki tysięcy współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności. Przy płatność paysafecard doliczana jest prowizja.
Ponad 143 kanały płatności : Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Orange Finanse, Getin Bank, BLIK, E-przelew, Paysafecard i wiecej..
37 . DirectBilling - Płatność jednorazowa SMS do maksymalnej wartości zamówienia lub zamówien w okresie tygodnia do kwoty 199.99 PLN. Opłata zostanie naliczona przez operatora poprzez obciążenie odpowiednią kwotą rachunku telefonicznego w przypadku telefonu na abonament lub odjęcie jej od salda użytkownika w przypadku telefonu na kartę. Przy płatność SMS DirectBilling doliczana jest prowizja operatora. Usługa nie pozwala na zakup kart przedpłaconych. Reklamacje należy składać do MOBILTEK, [email protected]. Usługa dostępna jest w sieciach GSM: Orange, Play i T-Mobile.

Pre-order

38. Pre-order oznacza iż, po złożeniu zamówienia, kod zostanie dla Ciebie zarezerwowany. Otrzymasz swój klucz nie później niż w dniu premiery (w ciągu dnia premiery).
39. W przypadku zamówień przedpremierowych (Pre-order) podana jest przewidywana data dostępności (premiery) Produktu lub Treści cyfrowej (Pre-order).
factorygame.net nie ponoszą odpowiedzialności za zmianę terminu dostępności produktu w przedsprzedaży, wynikającą z opóźnienia w jego wprowadzeniu na rynek.
40. Istnieje możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu produktu w przedsprzedaży (Pre-order), jednak nie później niż na 3 dni przed premierą. Chęć rezygnacji należy zgłosić przez formularz kontaktowy (zakładka INNE) na stronie factorygame.net/reklamacje.


Właścicielem sklepu jest firma:
Best Keys Wspólna 3 41-200 Sosnowiec NIP: 6443349928